BDF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BDF

Brigada de Fier
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 read me pls !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
saKal

saKal


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 15/05/2007

read me pls ! Empty
MesajSubiect: read me pls !   read me pls ! Icon_minitimeLun Mai 21, 2007 11:11 pm

am primit un mesaj de la gogoasa infuriata care suna cam asa...: "

gogoasa_infuria
21.05.07







fara subiect
21:30:35




read me pls ! X
read me pls ! Block_bg25


read me pls ! X
daca
ai ceva trupe de aparare te rog eu mult trimitele la me k sunt atacat
in 6 ore si e cam mare baiatu si ma tem sa nu aiba catapulte...pls help
me "

cei care apucati sa cititi si poate chiar sa trimiteti trupe in timp..nu ezitati sa o faceti va rog.
Si va mai rog sa dati intai de toate mesajul de ajutor aici prima data si dupa in privat la fiecare..poate chiar isi face mila de noi nenea ala rau de la conducere numit ghilgamesh (sper ca am scris corect nick-ul affraid ) si ne pune si noua la dispozitie mass msg.-ul pe care bineinteles o sa il folosim doar in cazuri de urgenta sau mai corect zis..cand situatia o cere cheers
Sus In jos
http://www.death-squad.ro
ghilgamesh
Admin
ghilgamesh


Numarul mesajelor : 120
Data de inscriere : 14/05/2007

read me pls ! Empty
MesajSubiect: Re: read me pls !   read me pls ! Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 2:09 am

de acum in colo nu mai raspundeti la mesajele celor din alianta.. Vom imparti alianta in generali... cererea de defence se va face catre generalul grupei respective. Nu mai trimiteti voi trupe de capul vostru! Si mai ales mesaje de capul vostru!

Gogoasa era atacat pt. ca atacase in mod repetat un sat al unui jucator mai mare!
Sus In jos
 
read me pls !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BDF :: Defensiva-
Mergi direct la: